Gairo PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Znakomita mechanika, Mistrzowie Gry i fabuła bez kanonicznych postaci.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Hayate Kaze [Kiri]

Go down 
+3
Zabor
Rainon
Rammstein12
7 posters
AutorWiadomość
Rammstein12
Student Akademii
Rammstein12


Liczba postów : 15

Hayate Kaze [Kiri] Empty
PisanieTemat: Hayate Kaze [Kiri]   Hayate Kaze [Kiri] Icon_minitimePią 03 Kwi 2009, 18:42

DANE:

Imię: Hayate
Nazwisko: Kaze
Wiek: 13 lat
Waga: 60 kg
Wzrost: 1.60 m
EdiT( był w najważniejszych punktach)
Wygląd: Jest to brunet o długich włosach, które zakrywają częściowo jedno oko.Posiada również tatuaż w kształcie skorpiona. Umiejscowiony jest na prawym ramieniu. Ubiera długi czarny płaszcz z herbem klanu, który ma 2 kieszenie dla zwojów. Używa katany reagującej z chakrą użytkownika.

Historia: W wieku trzech lat jego rodzice się rozwiedli. Matka jego zmarła 2 miesiące później, a z ojcem nie utrzymywał kontaktów. Opiekę przejął nad nim wuj (brat matki), który zabrał go w podróż trwającą 10 lat. Przemierzył świat wzdłuż i wszerz ucząc się sztuki ninjutsu,
taijustu, umiejętności pieczętowania w zwojach, nauki ścisłe oraz używanie broni białej. Wuj był jednym ze zbuntowanych siedmiu mistrzów miecza. Hayate był jego pupilkiem, cenił drzemiący w nim potencjał. Poznał również dwa jutsu Raitate i Raidamę oraz jutsu, które każdy shinobi zna. Zwiedził 4 pozostałe główne wioski. Wuj go nauczył nienawiści do własnego klanu oraz polegania tylko na sobie i swoich umiejętnościach. Wieku 11 lat otrzymał od wujka jako prezent urodzinowy odpowiednik jego miecza, który reaguje z chakrą użytkownika ma również zabezpieczenie w postaci formuły(działa wtedy gdy nie powołana osoba jego dotknie miecz się automatycznie teleportuje do właściciela). Po powrocie do domu przystąpił do egzaminu na genina .

Tu Dodam kekkei genkai:

Bachiatarigan ( przeklęte oczy)-umożliwia ono kopiować kekkei genkai przeciwnika jednak jest limit jedno kekkei genkai po upływie pewnego okresu czasu może ponownie kopiować kolejne kekkei genkai. potem pozostaje je zapieczętować w oczach. Pieczętowanie to bardzo powolny proces. Pierwszym warunkiem jest skopiowanie (oczywiste prawda) danego kekkei genkai, potem trzeba się przygotować na 3 dniowe pieczętowanie ( odpoczynek regeneracja chakry itp.). Aby pieczętowanie było efektywne osoba , która się niemu poddaje musi mieć wsparcie trzech osób(ewentualnie dwóch lub jednej , ale wtedy odpowiednio czas się wydłuża pieczętowania). Zaczyna się ono od tzw. uwięzienia tzn. na osobie, która jest podawana temu rytuałowi nałożona zostaje specjalna pieczęć, która ma za zadanie uniemożliwić poruszanie się( Ból, który towarzyszy pieczętowaniu kekkei genkai jest ogromny, dlatego powinien przy tym rytuale być medyk). Potem na powieki zostaje nałożona formuła pieczęci. W trakcie tego procesu oczy osoby przyjmującej tą pieczęć "wyłączają się". Jest funkcja obronna tego doujutsu przed kradzieżą jego sekretu. Po zapieczętowaniu posiadacz dodatkowego kekkei genkai jest ślepy prze trzy dni, w których się oczy regenerują.
Pozwala używać wszystkich natur chakry co czyni ich nie bezpiecznymi przeciwnikami. Ale żeby nie było kolorowo bachiatarigan prócz swoich wad przejmuje wady innych kekkei genkai. Używanie jednak cudzego kekkei genkai jest ryzykowne dlatego, że pierwsza aktywacja ( po pieczętowaniu ) pożera ogromne ilości chakry, kolejna nie dogodność to stosowanie cudzego kekkei genkai nie jest tak efektywne jak jego oryginalny odpowiednik. Jednak można to zniwelować ciężkim, długotrwałym treningiem.Oto wady własne techniki wzrokowe osłabiające użytkownika (powolna regeneracja po użyciu technik Bachiatariganu).
Bachiatarigan posiada 4 poziomy rozwoju i wtajemniczenia:
* poziom pierwszy-możliwość wykrywania chakry, aktywacja dodatkowego elementu( jest on losowy).
* poziom drugi- kolejna natura chakry
* poziom trzeci-wzmocnienie powyższych poziomów oraz aktywacja kopiowania kekkei genkai.
* poziom czwarty-otrzymanie pozostałych natur oraz.
Charakter: Trudny tzn. łatwo się irytuje, nie znosi chamstwa, przewiduje zachowania przeciwnika.
Żywioł: Raiton

CECHY:
Siła: 14
Cel: 10
Szybkość: 15
Wytrzymałość: 14
Inteligencja: 17
Chakra: 25
Kontrola Chakry: 20

Udźwig: Siła*5kg
PŻ(Punkty Żywotności): Wytrzymałość*10
PC(Punkty Chakry): Chakra*15
PT(Punkty Technik): Inteligencja
PA(Punkty Akcji): Szybkość/2

JUTSU(60 pkt. na rozdanie, wartość: 0 oznacza niemożliwość użytkowania tych jutsu):
NinJutsu: 35
GenJutsu: 15
TaiJutsu: 10

Pieniądze: 500 Ryo na start. Po zakupie przedmiotu odjąć pieniądze.

Ekwipunek:
-10x mały shuriken,
-6x kunai,
-Kabura na pośladki(w niej 10 shurikenów) i nogę(w niej 6 kunai),
-Opaska wioski.
-Katana klanu Kaze ( Różni się od zwykłych katan tym, że ostrze reaguje na chakrę użytkownika dzięki czemu ostrze jest silniejsze i wytrzymalsze { reaguje z każdą naturą chakry} i tylko prawowity właściciel może jej użyć)

TECHNIKI:

(n)Raidama - polega na wypuszczeniu kuli skoncentrowanego ładunku elektrycznego. Moc i skuteczność zależy od poziomu postaci. Aktualnie: 100 %- obrażenia, 50 %- sparaliżowanie ciała przeciwnika, 1%- zabicie. Do użycia tej technik potrzeba pięciu pieczęci : tygrys , wąż , królik , ptak , tygrys .

Technika rangi:Zależy od mocy użytkownika ( pierwotnie C)[nie przekracza rangi A]

(n)Raiagida - polega na samowolnym wytworzeniu się pola siłowego , które chroni z każdej strony. Czas i siła pola zależą od poziomu postaci i ilości chakry. Słaba przeciw technikom Fuuton.

Technika rangi: C

Kawarimi no Jutsu
Przydatna technika, polega na zamianie ciał, np. z pniakiem.
Koszt Chakry: 25
Obrażenia: nie dotyczy
Celność: nie dotyczy
Czas: 1 PA
Wymagane: NinJutsu: 14, Kontrola Chakry: 13, GenJutsu: 5
Koszt techniki: 1 PT
Ranga Techniki: D

Bunshin no Jutsu
Jutsu polega na stworzeniu
ilzuji samego siebie, sterujemy nimi telepatycznie. I pamiętajcie to
tylko iluzja, nie może atakować tylko poruszać się.
Koszt Chakry: 5 od iluzji
Obrażenia: nie dotyczy
Celność: nie dotyczy
Czas: 1 PA
Wymagane: GenJutsu 9, Kontrola Chakry 12
Koszt techniki: 1 PT
Ranga Techniki: D

Henge no Jutsu
Opis: Dzięki tej technice możemy zamienić w człowieka lub zwierze. Nie daje nam to jednak umiejętności takich jak latanie.
Typ: NinJutsu
Koszt Chakry: 10
Obrażenia: nie dotyczy
Celność: nie dotyczy
Czas: 2 PA
Specjalne: nie dotyczy
Wymagania: GenJutsu: 8
Koszt techniki: 1 PT
Technika rangi: D

Kai
Typowa, standardowa technika Shinobi. Pozwala uwolnić się od większości technik Genjutsu. Poprzez złożenie odpowiedniej pieczęci, wszystkie iluzje się rozchodzą. Jeśli shinobi atakujący nas genjutsu ma tyle samo punktów genjutsu co my to mamy 50% szans na uwolnienie się.
Koszt Chakry: Równowartość genjutsu działającego na ninję(zaokrąglając do 10). Technika działa tylko wtedy, kiedy działające nasze genjutsu jest równe bądź większe od połowy genjutsu atakującego.
Obrażenia: n/d
Wymagania: GenJutsu 10, Kontrola Chakry 15
Koszt techniki: 2 PT
Czas: 2 PA
Technika rangi: D

Umiejętności
Jeżeli spełniamy wymagania otrzymujemy na starcie:

Pieczętowanie w zwojach
Inteligencja:15
Kontrola chakry: 17

Władanie mieczem
Tajjutsu 10

Kumulowanie czakry
Umożliwia wysłanie naszej czakry do wybranej części ciała co znacznie podnosi jej możliwości.
Ninjutsu 10
Koszt: 1 PT

Przemierzanie lasów
Umiejętność
ta jest jedną z podstawowych zwykłego shinobi. Pomaga nam na szybkie
przemierzanie lasów. Brak minusów od podróżowania przez las.
Taijutsu 10
Koszt: 1 PT


Ostatnio zmieniony przez Rammstein12 dnia Wto 05 Maj 2009, 19:08, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry Go down
Rainon
Student Akademii



Male Liczba postów : 117

Karta Postaci
:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue150/150Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (150/150)
PC:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue300/300Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (300/300)

Hayate Kaze [Kiri] Empty
PisanieTemat: Re: Hayate Kaze [Kiri]   Hayate Kaze [Kiri] Icon_minitimePią 03 Kwi 2009, 18:44

Kp praktycznie nie wypełnione, historia jak na taki napakowany klan jest... króciutka.Tak czy inaczej, jeśli to była historia postaci to akceptu z mojej strony nie ma.
Powrót do góry Go down
http://gairo.power-rpg.com
Zabor
Student Akademii
Zabor


Male Liczba postów : 228
Wiek : 32

Karta Postaci
:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue135/170Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (135/170)
PC:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue110/240Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (110/240)

Hayate Kaze [Kiri] Empty
PisanieTemat: Re: Hayate Kaze [Kiri]   Hayate Kaze [Kiri] Icon_minitimePią 03 Kwi 2009, 18:49

Chłopie nawet nie czytam ale widzę że Historia za krótka.. Wysil się bardziej. A co do Kakei Genkai to jak dla mnie zbyt kozacka
Powrót do góry Go down
Rainon
Student Akademii



Male Liczba postów : 117

Karta Postaci
:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue150/150Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (150/150)
PC:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue300/300Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (300/300)

Hayate Kaze [Kiri] Empty
PisanieTemat: Re: Hayate Kaze [Kiri]   Hayate Kaze [Kiri] Icon_minitimePią 03 Kwi 2009, 18:50

Poza tym, kontrola pogody i cudze KG to przeginka, Taki byakuś i Kontrola pogody zniszczy wszystko.
Powrót do góry Go down
http://gairo.power-rpg.com
Roten
Student Akademii
Roten


Male Liczba postów : 281
Wiek : 31

Karta Postaci
:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue165/170Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (165/170)
PC:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue220/220Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (220/220)

Hayate Kaze [Kiri] Empty
PisanieTemat: Re: Hayate Kaze [Kiri]   Hayate Kaze [Kiri] Icon_minitimePią 03 Kwi 2009, 19:15

Chcesz mieć taki potężny klan, a historia na 7 linijek. Na taki klan trzeba się bardziej wysilić abstrahując już od tego, że jest przepakowany i za słabo opisany ;P.
Powrót do góry Go down
http://gairo.power-rpg.com
Falar
Student Akademii
Falar


Male Liczba postów : 135
Wiek : 28

Karta Postaci
:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue95/110Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (95/110)
PC:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue165/300Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (165/300)

Hayate Kaze [Kiri] Empty
PisanieTemat: Re: Hayate Kaze [Kiri]   Hayate Kaze [Kiri] Icon_minitimePią 03 Kwi 2009, 19:40

Histori to nawet czytać mi się nie chce.
Co do Kekei Genkai to jakbyś napisał historię na przynajmniej 100 linijek. Wiesz to trochę dziwne skopiować technikę klanu Kaguya lub walnąć Kaiten'a bez Byakugana...
Jeśli chciałbyś ten klan to bym jeszcze wymagał na około 80 linijek histori klanu...
Nie akceptuje...
Powrót do góry Go down
Zabor
Student Akademii
Zabor


Male Liczba postów : 228
Wiek : 32

Karta Postaci
:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue135/170Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (135/170)
PC:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue110/240Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (110/240)

Hayate Kaze [Kiri] Empty
PisanieTemat: Re: Hayate Kaze [Kiri]   Hayate Kaze [Kiri] Icon_minitimeSob 04 Kwi 2009, 11:13

Popraw historia dłuższa, Kakei nie do zaakceptowania, nawet Sharingan nie kopiuje Kakei Genkai a to jest technika kopiująca, za dużo podobieństwo do Sharingana, Kontrola pogody pasuje....

A popraw to cię bankowo przyjmę bo szukam osób do Kiri
Powrót do góry Go down
Rammstein12
Student Akademii
Rammstein12


Liczba postów : 15

Hayate Kaze [Kiri] Empty
PisanieTemat: Re: Hayate Kaze [Kiri]   Hayate Kaze [Kiri] Icon_minitimeSob 04 Kwi 2009, 14:08

Spoko tylko mam uwagę do wszystkich nie czepiajcie się, że wymyśliłem kekkei genkai takie jakie jest.
Co do historii mojej postaci zgadzam się jest krótka, ale proszę o wyrozumiałość, ponieważ ja nie jest osobą, która lubi się rozpisywać. Wolę zrobić krótką, ale w miarę sensowną, a nie jakieś wazeliniarstwo.
Historię poprawię JAK BĘDĘ MIAŁ CZAS, więc uzbroić się proszę w cierpliwość.
Falar żeby nie być złośliwym powiem, że z przekory nie będę pisał historii na 80 linijek to nie test gimnazjalny ani matura. Sądzę, że tu powinna jakość górować nad ilością.
Nie czytaliście mojej KP to nie wiecie, że moje KG jest ograniczone. Jeszcze jednak staram się jakieś sensowne ograniczenia nałożyć. Powiem tak to nie KG nie jakichkolwiek powiązań z Sharingan o prócz faktu, że kopiuje. Siła nie jest istotna choć faktem jest, że ma ona swój czynnik psychologiczny. Każdy miecz ma dwa końce, a moja postać jeszcze nie może kopiować kekkei genkai, więc nie martwcie się.
Jednak aby nie było jakichkolwiek nie przyjemności powiem wam, że to forum jest porządnie z organizowane to tyle ode mnie. Jakiekolwiek uwagi, spostrzeżenia, pomoć w historii czy też rady proszę mi pisać oficjalnie tylko proszę mnie nie obrażać, ale to chyba jest oczywiste. Z góry dzięki za pomoc.
Powrót do góry Go down
Falar
Student Akademii
Falar


Male Liczba postów : 135
Wiek : 28

Karta Postaci
:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue95/110Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (95/110)
PC:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue165/300Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (165/300)

Hayate Kaze [Kiri] Empty
PisanieTemat: Re: Hayate Kaze [Kiri]   Hayate Kaze [Kiri] Icon_minitimeSob 04 Kwi 2009, 14:36

Ram może się czepiam, ale od tego są mg, którzy sprawdzają kp. Szczerze to ja też nie lubie pisać histori a do klanu Inuzuka napisałem na około 20 linijek. Czytałem twoją kp jakbyś nie wiedział i nawet taka wada jest bardzo mała jak na takie kekei genkai i do tego specjalna umiejętność. Co do histori to nie ma być historia klanu tylko twojej postaci...
Powrót do góry Go down
Rammstein12
Student Akademii
Rammstein12


Liczba postów : 15

Hayate Kaze [Kiri] Empty
PisanieTemat: Re: Hayate Kaze [Kiri]   Hayate Kaze [Kiri] Icon_minitimeSob 04 Kwi 2009, 19:43

Jeśli chcecie mogę opowiedzieć jak przebiega proces pieczętowania ( bo w trakcie walki może z niego korzystać w pewnych granicach [ chakra] ) itp.
Powrót do góry Go down
Zabor
Student Akademii
Zabor


Male Liczba postów : 228
Wiek : 32

Karta Postaci
:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue135/170Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (135/170)
PC:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue110/240Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (110/240)

Hayate Kaze [Kiri] Empty
PisanieTemat: Re: Hayate Kaze [Kiri]   Hayate Kaze [Kiri] Icon_minitimeSob 04 Kwi 2009, 20:09

Dobra mi tylko Kakei genkai nie pasuje ale dostosuje się do opinii rotena
Powrót do góry Go down
Rammstein12
Student Akademii
Rammstein12


Liczba postów : 15

Hayate Kaze [Kiri] Empty
PisanieTemat: Re: Hayate Kaze [Kiri]   Hayate Kaze [Kiri] Icon_minitimeSro 08 Kwi 2009, 20:32

Chłopaki mam prośbę moglibyście mi pomóc choć trochę?
Powrót do góry Go down
Raruki
Student Akademii
Raruki


Male Liczba postów : 223
Wiek : 28

Karta Postaci
:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue170/170Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (170/170)
PC:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue150/150Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (150/150)

Hayate Kaze [Kiri] Empty
PisanieTemat: Re: Hayate Kaze [Kiri]   Hayate Kaze [Kiri] Icon_minitimeSro 08 Kwi 2009, 21:12

Tak, moglibyśmy, ale w czym? ^^
Powrót do góry Go down
Rammstein12
Student Akademii
Rammstein12


Liczba postów : 15

Hayate Kaze [Kiri] Empty
PisanieTemat: Re: Hayate Kaze [Kiri]   Hayate Kaze [Kiri] Icon_minitimeCzw 09 Kwi 2009, 18:44

KP jest z edytowana
Powrót do góry Go down
Zabor
Student Akademii
Zabor


Male Liczba postów : 228
Wiek : 32

Karta Postaci
:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue135/170Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (135/170)
PC:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue110/240Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (110/240)

Hayate Kaze [Kiri] Empty
PisanieTemat: Re: Hayate Kaze [Kiri]   Hayate Kaze [Kiri] Icon_minitimePią 10 Kwi 2009, 17:37

Kurde mi się osobiście to Kakai nie podoba ale napisz do Rotena jak cie przyjmie to mogę być twoim MG
Powrót do góry Go down
Falar
Student Akademii
Falar


Male Liczba postów : 135
Wiek : 28

Karta Postaci
:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue95/110Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (95/110)
PC:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue165/300Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (165/300)

Hayate Kaze [Kiri] Empty
PisanieTemat: Re: Hayate Kaze [Kiri]   Hayate Kaze [Kiri] Icon_minitimePon 13 Kwi 2009, 20:57

Cytat :
(n)Raidama - polega na wypuszczeniu kuli
skoncentrowanego ładunku elektrycznego. Moc i skuteczność zależy od
poziomu postaci. Aktualnie: 100 %- obrażenia, 50 %- sparaliżowanie
ciała przeciwnika, 5%- zabicie. Do użycia tej technik potrzeba pięciu
pieczęci : tygrys , wąż , królik , ptak , tygrys .

Technika rangi:C

Tak tak... technika rangi C i ma 5% szansy na zabicie... może to nie jest dużo, ale i tak na technikę rangi C to jest o wiele za dużo...

A gdzie koszt chakry wymagania itp.? Chyba berbec, który ma 1 w ninjutsu tego nie opanuje ... ~~

Cytat :
* poziom pierwszy-możliwość wykrywania chakry, aktywacja dodatkowego elementu( jest on losowy).
* poziom drugi- możliwość używania wzrokowego ( nie zbyt potężnego)
Genjutsu, kolejna natura chakry oraz aktywacja specjalnej umiejętności.
* poziom trzeci-wzmocnienie powyższych poziomów oraz aktywacja kopiowania kekkei genkai.
* poziom czwarty-otrzymanie pozostałych natur oraz( w późniejszym czasie) aktywacja tzw. elitarnego Bachiatraiganu.
Sposób
otrzymania Elitarnego Bachiatariganu jest prosty, ale nie każdy jest
niego godzien. Aby go osiągnąć trzeba się poddać procesowi "niezwykłej
śmierci"(jest to trans podobny do otrzymania drugiego poziomu
przeklętej pieczęci).

Nie dość, że kopiowanie kekei genkai, specjalna umiejętność to jeszcze wykrywanie chakry. Może to KG ma swoje wady, ale i tak są one zbyt małe jak na takie KG.

Zdobycie najwyższego poziomu "Bachiataringanu jest proste" to mnie dobiło...

Ramm nie chce byc podły, ale z takim KG to byś mógł się równac z Jinchuriki, który do tego ma najlepsze KG w całym anime i do tego przeklętą pieczęc. Dlatego się nie zgadzam ponieważ byś "bogował"
Powrót do góry Go down
Rammstein12
Student Akademii
Rammstein12


Liczba postów : 15

Hayate Kaze [Kiri] Empty
PisanieTemat: Re: Hayate Kaze [Kiri]   Hayate Kaze [Kiri] Icon_minitimePon 13 Kwi 2009, 21:48

Powiem tak, nikt prędzej nie czytał tego KP( tzn za pierwszym razem).
Wkurwia mnie to, że nie dajecie jakichkolwiek sugestii dosłownie nic.Powiedz szczerze nigdy tej KP nie zaakceptujecie.
Cytat :
Zdobycie najwyższego poziomu "Bachiataringanu jest proste" to mnie dobiło...

Mnie dobija to, że nie zrozumiałeś o co mi chodziło z kontekstu. Proste jest otrzymanie go przez jeden fakt trzeba się poddać procesowi "niezwykłej śmierci"(jest to trans podobny do otrzymania drugiego poziomu
przeklętej pieczęci). tzn, że każdy z klanu może się niemu podjąć, ale nie każdy go zdobędzie bo może naprawdę umrzeć-.-

Cytat :
Ramm nie chce byc podły, ale z takim KG to byś mógł się równac z Jinchuriki, który do tego ma najlepsze KG w całym anime i do tego przeklętą pieczęc. Dlatego się nie zgadzam ponieważ byś "bogował"

A kto powiedział, że chcę "bogować" od tego jest MG , pein i kyuubi(tego ostatniego nikt nie pokona)

Cytat :
Tak tak... technika rangi C i ma 5% szansy na zabicie... może to nie jest dużo, ale i tak na technikę rangi C to jest o wiele za dużo...

A gdzie koszt chakry wymagania itp.? Chyba berbec, który ma 1 w ninjutsu tego nie opanuje ... ~~
Od tego jest MG by mógł poprawić ninjutsu ma na to wpływ czyż nie?

[/quote]Nie dość, że kopiowanie kekei genkai, specjalna umiejętność to jeszcze wykrywanie chakry. Może to KG ma swoje wady, ale i tak są one zbyt małe jak na takie KG. [/quote]

Może są małe nie protestuje, ale możecie poprawiać to jest robota MG. Mile są widziane poprawki WASZE, ale chce o nich wiedzieć na PW( od tego ono jest).

Zakończę to w ten sposób MG w sumie nic nie robią oprócz oceny KG. Mam pytanie czy wy drodzy MG znacie zakres obowiązków? Falar próbowałem od dłuższego czasu zrobić takie KG aby było potężne i mogło rywalizować z Rinnenganem, Byakuganem, Sharinganem itp. Nie porzucę pomysłu dla waszego widzi mi się. Ja wam nie gadam, że nie macie pomysłu na KG i dla tego używacie wymyślonych przez Pana Kishimoto. Dziękuje mam nadzieje, że zrozumiecie moją gorycz.
Powrót do góry Go down
Zabor
Student Akademii
Zabor


Male Liczba postów : 228
Wiek : 32

Karta Postaci
:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue135/170Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (135/170)
PC:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue110/240Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (110/240)

Hayate Kaze [Kiri] Empty
PisanieTemat: Re: Hayate Kaze [Kiri]   Hayate Kaze [Kiri] Icon_minitimeWto 14 Kwi 2009, 01:00

Tak ja ci akcept nie dam z własnej woli bo mi tak kopiowanie Kakei nie pasuje... rozumiem kontrola pogody ale ode mnie Akceptacji na Kopiowanie kakkei nie dostaniesz....
Powrót do góry Go down
Rammstein12
Student Akademii
Rammstein12


Liczba postów : 15

Hayate Kaze [Kiri] Empty
PisanieTemat: Re: Hayate Kaze [Kiri]   Hayate Kaze [Kiri] Icon_minitimeWto 14 Kwi 2009, 12:30

Ta tyle, że ja nie latam jak większa większość z Sharinganem xD( To się nazywa wena -.-")
Powrót do góry Go down
Zabor
Student Akademii
Zabor


Male Liczba postów : 228
Wiek : 32

Karta Postaci
:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue135/170Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (135/170)
PC:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue110/240Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (110/240)

Hayate Kaze [Kiri] Empty
PisanieTemat: Re: Hayate Kaze [Kiri]   Hayate Kaze [Kiri] Icon_minitimeWto 14 Kwi 2009, 14:25

Stary ale to jest proste z kopiowaniem Kakkei i Kontrola nad pogodą to jest przesada to jak już falar powiedział zabijesz bez problemu Junchuriki Kyubiego którym jest posiadacz ostatniego poziomu sharnigana i w pełni kontrolujący siłę kyubiego.(Sam chciałem być Jinchuriki kyubiego ale mi nie dali..)
Powrót do góry Go down
Falar
Student Akademii
Falar


Male Liczba postów : 135
Wiek : 28

Karta Postaci
:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue95/110Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (95/110)
PC:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue165/300Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (165/300)

Hayate Kaze [Kiri] Empty
PisanieTemat: Re: Hayate Kaze [Kiri]   Hayate Kaze [Kiri] Icon_minitimeWto 14 Kwi 2009, 14:55

No zabor mówi prawdę. Jednak ty Ramm uważasz, że wszystko powinni MG robić.... tu się mylisz! Jeśli tworzysz własne techniki to sam musisz wszystko w nich zrobic. A jeszcze co do "bogowania" tą techniką rangi C byłbyś w stanie zabic kage będąc geninem...

Ode mnie nie ma akcepta
Powrót do góry Go down
Rammstein12
Student Akademii
Rammstein12


Liczba postów : 15

Hayate Kaze [Kiri] Empty
PisanieTemat: Re: Hayate Kaze [Kiri]   Hayate Kaze [Kiri] Icon_minitimeWto 14 Kwi 2009, 18:25

Cytat :
Stary ale to jest proste z kopiowaniem Kakkei i Kontrola nad pogodą to jest przesada to jak już falar powiedział zabijesz bez problemu Junchuriki Kyubiego którym jest posiadacz ostatniego poziomu sharnigana i w pełni kontrolujący siłę kyubiego.(Sam chciałem być Jinchuriki kyubiego ale mi nie dali..)

Czy ty wiesz co za głupotę żeś palnął. W pełni kontrolaway kyuubi + sharingan = death my hero xD
W mandze pein dostał tak wciry bo kyuubi to sama chakra to jak ja (tzn moja postać) ma z nim wygrać -.-

Cytat :
No zabor mówi prawdę. Jednak ty Ramm uważasz, że wszystko powinni MG robić.... tu się mylisz! Jeśli tworzysz własne techniki to sam musisz wszystko w nich zrobic. A jeszcze co do "bogowania" tą techniką rangi C byłbyś w stanie zabic kage będąc geninem...

Jak technika rangi C ma zabić Kage, który znba techniki rang A, B , S czy ty wiesz co mówisz?
Dostałbym hita i game over

Za namową i PORZĄDNYMI ARGUMENTAMI zmieniłem i odpuściłem z KG.
Powrót do góry Go down
Zabor
Student Akademii
Zabor


Male Liczba postów : 228
Wiek : 32

Karta Postaci
:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue135/170Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (135/170)
PC:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue110/240Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (110/240)

Hayate Kaze [Kiri] Empty
PisanieTemat: Re: Hayate Kaze [Kiri]   Hayate Kaze [Kiri] Icon_minitimeSro 15 Kwi 2009, 19:28

Do wszystkich zdolności twojego kakei nie pasuje Kopiowanie Kakei no niestety z skąd ono ci się tam wzięło ale napisz do rotena czy ci akcept da
Powrót do góry Go down
Falar
Student Akademii
Falar


Male Liczba postów : 135
Wiek : 28

Karta Postaci
:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue95/110Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (95/110)
PC:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue165/300Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (165/300)

Hayate Kaze [Kiri] Empty
PisanieTemat: Re: Hayate Kaze [Kiri]   Hayate Kaze [Kiri] Icon_minitimeSro 15 Kwi 2009, 19:44

Cytat :
Jak technika rangi C ma zabić Kage, który znba techniki rang A, B , S czy ty wiesz co mówisz?
Dostałbym hita i game over

Tak taka jest prawda, ale jeśli tobie się uda to możesz zabić kage 5% to jest o wiele za dużo jak na technikę rangi C jak powiedziałem wcześniej.
Powrót do góry Go down
Zabor
Student Akademii
Zabor


Male Liczba postów : 228
Wiek : 32

Karta Postaci
:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue135/170Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (135/170)
PC:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue110/240Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (110/240)

Hayate Kaze [Kiri] Empty
PisanieTemat: Re: Hayate Kaze [Kiri]   Hayate Kaze [Kiri] Icon_minitimeSro 15 Kwi 2009, 22:55

Szczerze mówiąc to możesz kolesia zabić po przez technike rangi D bo np będzie on na coś chorował bądź trafisz w jakiś punkt witalny... Narazie to się na Akceptem zastanówmy a techniki potem niech w klanie robi i zobaczymy czy akcept na klan dostanie
Powrót do góry Go down
Aoitsuna
Student Akademii
Aoitsuna


Liczba postów : 152

Karta Postaci
:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue60/130Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (60/130)
PC:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue80/210Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (80/210)

Hayate Kaze [Kiri] Empty
PisanieTemat: Re: Hayate Kaze [Kiri]   Hayate Kaze [Kiri] Icon_minitimePią 17 Kwi 2009, 15:28

ZA krótka historia... I w konoszce nie ma takich scen ;p jestem pewien.
Powrót do góry Go down
Zabor
Student Akademii
Zabor


Male Liczba postów : 228
Wiek : 32

Karta Postaci
:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue135/170Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (135/170)
PC:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue110/240Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (110/240)

Hayate Kaze [Kiri] Empty
PisanieTemat: Re: Hayate Kaze [Kiri]   Hayate Kaze [Kiri] Icon_minitimePią 17 Kwi 2009, 16:50

No Aoi ma racje bo czepialiśmy się Kakei ale Historia jest nierealna Kiri jest tą złą wioską nie Konoha
Powrót do góry Go down
Rainon
Student Akademii



Male Liczba postów : 117

Karta Postaci
:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue150/150Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (150/150)
PC:
Hayate Kaze [Kiri] Left_bar_bleue300/300Hayate Kaze [Kiri] Empty_bar_bleue  (300/300)

Hayate Kaze [Kiri] Empty
PisanieTemat: Re: Hayate Kaze [Kiri]   Hayate Kaze [Kiri] Icon_minitimePią 17 Kwi 2009, 18:12

Historia jest nie do kupy. To tak jak by ktoś powiedział że Naruto pozabijał całą Sunę...
Powrót do góry Go down
http://gairo.power-rpg.com
Sponsored content





Hayate Kaze [Kiri] Empty
PisanieTemat: Re: Hayate Kaze [Kiri]   Hayate Kaze [Kiri] Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Hayate Kaze [Kiri]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Klan Hōyoku (Kiri-gakure)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Gairo PBF :: Karta Postaci :: Proponowane-
Skocz do: