Gairo PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Znakomita mechanika, Mistrzowie Gry i fabuła bez kanonicznych postaci.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zgłoszenie na MG

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Roten
Student Akademii
Roten


Male Liczba postów : 281
Wiek : 31

Karta Postaci
:
Zgłoszenie na MG Left_bar_bleue165/170Zgłoszenie na MG Empty_bar_bleue  (165/170)
PC:
Zgłoszenie na MG Left_bar_bleue220/220Zgłoszenie na MG Empty_bar_bleue  (220/220)

Zgłoszenie na MG Empty
PisanieTemat: Zgłoszenie na MG   Zgłoszenie na MG Icon_minitimeSob 31 Sty 2009, 23:55

Zgłoszenia piszecie w tym temacie post pod postem.
Wygląd zgłoszenia ma być następujący.

Wiek:
Średnia ilość dostępnego czasu dziennie:
Ilość drużyn, które jesteś w stanie utrzymać(każda drużyna to 3 graczy):
Doświadczenie z RPG:
Dlaczego chcesz być MG?:
Powrót do góry Go down
http://gairo.power-rpg.com
Zabor
Student Akademii
Zabor


Male Liczba postów : 228
Wiek : 32

Karta Postaci
:
Zgłoszenie na MG Left_bar_bleue135/170Zgłoszenie na MG Empty_bar_bleue  (135/170)
PC:
Zgłoszenie na MG Left_bar_bleue110/240Zgłoszenie na MG Empty_bar_bleue  (110/240)

Zgłoszenie na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenie na MG   Zgłoszenie na MG Icon_minitimeSob 28 Mar 2009, 20:41

Wiek:17
średnia czasu: 3/5h na tygodniu 2h-6h weekend (zależy od dnia.)
Ilość drużyn, które jesteś w stanie utrzymać(każda drużyna to 3 graczy): 3 druzyny napewno a dalej sie zobaczy..:D
Doświadczenie: Grałem na Senkai, prowadziłem sesje dla kolegów typu Warhammer, obecnie prowadzę graczy na twoim PBF bleach'a.
Dlaczego chcesz być MG?: Nie wiem po prostu to lubię, chcę wspomóc to forum,mam dużo pomysłów i wielką wyobraznie, lubie naruto...

Przyjęte.
Powrót do góry Go down
Arakasu
Student Akademii



Male Liczba postów : 9
Wiek : 31

Zgłoszenie na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenie na MG   Zgłoszenie na MG Icon_minitimeSob 28 Mar 2009, 21:35

Wiek: 16
Średnia ilość dostępnego czasu dziennie: dużo używam internetu w telefonie wiec przez jakieś 10h dziennie mogę odpisywać
Ilość drużyn, które jesteś w stanie utrzymać(każda drużyna to 3 graczy): 3, 4 max.
Doświadczenie z RPG: wszystkie wersje naruciaka, pbfshinobirpg, pbfnarutorpg itp.
Dlaczego chcesz być MG?: Lubię to dzięki temu rozwija się moja wyobraźnia. No i dzięki byciu MG polubiłem pisanie. Więc chce do tego wrócić

Przyjęte.
Powrót do góry Go down
Roten
Student Akademii
Roten


Male Liczba postów : 281
Wiek : 31

Karta Postaci
:
Zgłoszenie na MG Left_bar_bleue165/170Zgłoszenie na MG Empty_bar_bleue  (165/170)
PC:
Zgłoszenie na MG Left_bar_bleue220/220Zgłoszenie na MG Empty_bar_bleue  (220/220)

Zgłoszenie na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenie na MG   Zgłoszenie na MG Icon_minitimeWto 31 Mar 2009, 14:17

Powrót do góry Go down
http://gairo.power-rpg.com
Rainon
Student Akademii



Male Liczba postów : 117

Karta Postaci
:
Zgłoszenie na MG Left_bar_bleue150/150Zgłoszenie na MG Empty_bar_bleue  (150/150)
PC:
Zgłoszenie na MG Left_bar_bleue300/300Zgłoszenie na MG Empty_bar_bleue  (300/300)

Zgłoszenie na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenie na MG   Zgłoszenie na MG Icon_minitimeWto 31 Mar 2009, 17:34

Wiek: 16
Średnia ilość dostępnego czasu dziennie: Około 5h(zresztą Roten, znasz mnie)
Ilość drużyn, które jesteś w stanie utrzymać(każda drużyna to 3 graczy): Ok. 2
Doświadczenie z RPG: Spokojnie mogę powiedzieć że średnie
Dlaczego chcesz być MG?: Bo nudą zaczyna walić xD

Znam Cię dobrze, masz akcepta.
Powrót do góry Go down
http://gairo.power-rpg.com
Sponsored content





Zgłoszenie na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenie na MG   Zgłoszenie na MG Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zgłoszenie na MG
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Gairo PBF :: Encyklopedia :: Ogłoszenia-
Skocz do: