Gairo PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Znakomita mechanika, Mistrzowie Gry i fabuła bez kanonicznych postaci.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ulubione anime

Go down 
+9
Rainon
Zabor
Takumi Ichimonji
Roten
Saske
Mizuki
Sayuri
Akaku
Raruki
13 posters
AutorWiadomość
Raruki
Student Akademii
Raruki


Male Liczba postów : 223
Wiek : 28

Karta Postaci
:
Ulubione anime Left_bar_bleue170/170Ulubione anime Empty_bar_bleue  (170/170)
PC:
Ulubione anime Left_bar_bleue150/150Ulubione anime Empty_bar_bleue  (150/150)

Ulubione anime Empty
PisanieTemat: Ulubione anime   Ulubione anime Icon_minitimePią 06 Lut 2009, 23:46

Macie jakieś ulubione anime (niekoniecznie jedno), które polecilibyście wszystkim? Najbardziej wzruszające, z najlepszą fabułą, śmieszne itd. ^^
Osobiście, nie mam jednego, "naj-" anime. Jednak zdecydowanie jednymi z najlepszych, jakie oglądałem, są:
- Death Note - świetna, oryginalna fabuła, wciągająca akcja, ciekawy pomysł... Cudo ;). Ale filmu nie polecam :p.
- Elfen Lied - mimo, że mniej rozbudowane niż manga - i tak świetne. Wzruszające arcydzieło.
- Bokurano - z początku może wydawać się podobne do NGE, ale tak nie jest. Są różne opinie na temat tego anime, ale mi się bardzo podobało.
- NGE (razem z filmówką) - może i główny bohater chory na depresję, może i animacja nie najlepsza - ale i tak godne polecenia.
To takie najlepsze z najlepszych, że tak powiem, które akurat przyszły mi do głowy ^^. Opisów nie piszę, bo sam nie lubię czytać jakichkolwiek recenzji/streszczeń/opisów seriali i filmów, które mam obejrzeć - psują mi zabawę xd.
Powrót do góry Go down
Akaku
Student Akademii
Akaku


Female Liczba postów : 18
Wiek : 29

Karta Postaci
:
Ulubione anime Left_bar_bleue0/0Ulubione anime Empty_bar_bleue  (0/0)
PC:
Ulubione anime Left_bar_bleue0/0Ulubione anime Empty_bar_bleue  (0/0)

Ulubione anime Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime Icon_minitimeSob 07 Lut 2009, 13:17

Death Nota oglądałam i czytałam. Naprawdę świetne xDD Potem jest Naruto do którego jednak moja pasja osłabła i nie oglądam już a czytam. Po tym są Vampire Knight i Ouran. Vampire Knight lepiej się czyta niż ogląda, chociaż pierwsza seria jest ciekawsza niż druga a manga powala na kolana. Ouran to komedyjka o bogatych dzieciach i jednej biednej wśród nich. Męski harem xDD Potem polecam Bokura Ga Ita-romans, romans, romans i Lovely Complex-romans w którym występuje za duża dziewczyna i za mały chłopak xDD Po tym polecam hm... ostatnio oglądam Doujin Work taka komedyjka jak się komu nudzi o dziewczynie która chce rysować doujiny, i myślę że to all... xD
Edit: Aaa no właśnie Sajgonka mi przypomniała o Kuroshitsuji, tak dawno nie dawali polskich napisów że zapomniałam =.= Nnno to kochane anime, polecam, polecam, polecam bo jest świetne o chłoptasiu i jego lokaju akcja w XIX-wiecznej Angli i lokaj to demon. Kooochamy Sebastianaaaaa, Kawaaaiii <ślinotok>


Ostatnio zmieniony przez Akaku dnia Nie 08 Lut 2009, 21:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sayuri
Student Akademii
Sayuri


Female Liczba postów : 16
Wiek : 30

Karta Postaci
:
Ulubione anime Left_bar_bleue100/100Ulubione anime Empty_bar_bleue  (100/100)
PC:
Ulubione anime Left_bar_bleue300/300Ulubione anime Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulubione anime Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime Icon_minitimeNie 08 Lut 2009, 17:56

Naruto, ale tylko pierwsza seria z animki. Shipek to zlepek filleraów i amerykańskiej drogi "from zero to hero". Szkoda. Do dziś, jak słyszę pierwsze openingi, albo widzę w necie CE, to aż mnie ściska w dołku- to były piękne czasy, gdy Naruto miało w sobie "to coś".

Uta~Kata- moja pierwsza animka, objerzałam ją w wieku 10 lat. Wtedy jeszcze byłam zbyt głupiutk,a aby zrozumieć, jaka to mądra opowieść, ale jakieś dwa lata temu objerzałam ją na nowo. I co roku robię sobie maraton. 12 odcinków+OVA. 2 ostatni epizody po prostu się ryczy. Na początku animka drętwa, cały czas to samo, ale rozkręca się z każdym odcinkiem. No i kosa Sayi-san. Cudeńko. I to jest moja ulubiona seria.

Elfen Lied- kontrowersyjne i bulwersujące, ale uwielbiam. Szczególnie wątek Nany i Yuki (czy jak tam nazywała się ta mała, bezdomna dziewczynka). Intra mam w domku 6 wersji. Kocham Lilium!

I Akaku nawróciła mnie na coś lżejszego. Spodobało mi się jej Kuroshistuji i Lovely Complex xD
DN- Ano, oglądało się. Ale manga 100 razy lepsza
Powrót do góry Go down
Mizuki
Student Akademii
Mizuki


Male Liczba postów : 76
Wiek : 28

Karta Postaci
:
Ulubione anime Left_bar_bleue178/190Ulubione anime Empty_bar_bleue  (178/190)
PC:
Ulubione anime Left_bar_bleue165/165Ulubione anime Empty_bar_bleue  (165/165)

Ulubione anime Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime Icon_minitimeNie 08 Lut 2009, 22:48

Pokkeeeemony <33333
Powrót do góry Go down
http://www.nasza-klasa.pl
Saske
Student Akademii
Saske


Male Liczba postów : 52

Karta Postaci
:
Ulubione anime Left_bar_bleue100/100Ulubione anime Empty_bar_bleue  (100/100)
PC:
Ulubione anime Left_bar_bleue345/345Ulubione anime Empty_bar_bleue  (345/345)

Ulubione anime Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime Icon_minitimePią 13 Lut 2009, 12:27

Z Ciebie niezły Pokemon xD

Naruto to moje pierwsze poważne anime które zacząłem oglądać. Zaczęło się od kilku odcinków na Jetix(wtedy jeszcze nie znałem tego anime), aż do znalezienia odcinków w internecie. Wtedy się wszystko zaczęło. Pierwsze PBF'y oraz obejrzane odcinki. Było to jakieś 2 lata temu xD

Bleach drugie anime które bardzo mi się spodobało. Nie lubię żadnych miłosnych anime o szkole itp. wolę takie jak to ^^
Powrót do góry Go down
Roten
Student Akademii
Roten


Male Liczba postów : 281
Wiek : 31

Karta Postaci
:
Ulubione anime Left_bar_bleue165/170Ulubione anime Empty_bar_bleue  (165/170)
PC:
Ulubione anime Left_bar_bleue220/220Ulubione anime Empty_bar_bleue  (220/220)

Ulubione anime Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime Icon_minitimePią 13 Lut 2009, 15:02

Moje ulubione anime to Dragon Ball. Oglądałem to jak byłem mały i bardzo mi się podobało ;P.
Po nim najlepszy jest wg. mnie Bleach.
Powrót do góry Go down
http://gairo.power-rpg.com
Takumi Ichimonji
Student Akademii
Takumi Ichimonji


Male Liczba postów : 76
Wiek : 33

Karta Postaci
:
Ulubione anime Left_bar_bleue100/100Ulubione anime Empty_bar_bleue  (100/100)
PC:
Ulubione anime Left_bar_bleue195/195Ulubione anime Empty_bar_bleue  (195/195)

Ulubione anime Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime Icon_minitimePią 13 Lut 2009, 16:01

Najlepsze anime... dla mnie najlepsze (manga i anime) to oczywiście One Piece xD
Po tym ewentualnie manga Fairy Tail (chyba jeszcze nie ma anime, jeśli mnie pamięć nie myli)
Powrót do góry Go down
Zabor
Student Akademii
Zabor


Male Liczba postów : 228
Wiek : 32

Karta Postaci
:
Ulubione anime Left_bar_bleue135/170Ulubione anime Empty_bar_bleue  (135/170)
PC:
Ulubione anime Left_bar_bleue110/240Ulubione anime Empty_bar_bleue  (110/240)

Ulubione anime Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime Icon_minitimePon 30 Mar 2009, 15:10

Dragon ball (klasyka najlepsze anime i manga jakie widziałem)
Bleach,
Naruto,
One piece,
Soul Eater,
D.gray-man.
Powrót do góry Go down
Rainon
Student Akademii



Male Liczba postów : 117

Karta Postaci
:
Ulubione anime Left_bar_bleue150/150Ulubione anime Empty_bar_bleue  (150/150)
PC:
Ulubione anime Left_bar_bleue300/300Ulubione anime Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulubione anime Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime Icon_minitimeWto 31 Mar 2009, 21:30

Dragon ball (klasyk innymi słowy: Rzondzi)
Naruto (niestety tylko manga)
Elfen Lied
Death Note

I dalej nie wiem.
Edzit: Pokemony(pika pika)


Ostatnio zmieniony przez Rainon dnia Sro 01 Kwi 2009, 23:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://gairo.power-rpg.com
Aoitsuna
Student Akademii
Aoitsuna


Liczba postów : 152

Karta Postaci
:
Ulubione anime Left_bar_bleue60/130Ulubione anime Empty_bar_bleue  (60/130)
PC:
Ulubione anime Left_bar_bleue80/210Ulubione anime Empty_bar_bleue  (80/210)

Ulubione anime Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime Icon_minitimeWto 31 Mar 2009, 23:04

One Piece
Dragon Ball
Nauto
Bleach (!ROX!)
POKEMONY (są zajebiste kuźwa a wy się śmiejecie)
Powrót do góry Go down
Zabor
Student Akademii
Zabor


Male Liczba postów : 228
Wiek : 32

Karta Postaci
:
Ulubione anime Left_bar_bleue135/170Ulubione anime Empty_bar_bleue  (135/170)
PC:
Ulubione anime Left_bar_bleue110/240Ulubione anime Empty_bar_bleue  (110/240)

Ulubione anime Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime Icon_minitimeWto 31 Mar 2009, 23:08

No sorry ale ja pokemonów nieogarniam jak byłem młody i chodziłem do podstawówki to tak ale teraz nie ma nawet takiej opcji a tak żeby nie spamować to jeszcze:
Death Note
GTO(Great Teacher Onizuka)
Powrót do góry Go down
Hitsugi
Student Akademii



Liczba postów : 47

Karta Postaci
:
Ulubione anime Left_bar_bleue145/200Ulubione anime Empty_bar_bleue  (145/200)
PC:
Ulubione anime Left_bar_bleue125/225Ulubione anime Empty_bar_bleue  (125/225)

Ulubione anime Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime Icon_minitimeSro 01 Kwi 2009, 22:47

Hmm od czego zacząć
Bleach
HACK//Roots
Naruto
D.gray-man
Death Note
GTO
Fate/Stay Night
D.N.Angel
Dragon Ball
Chyba wszystkie ale pewien nie jestem.
Powrót do góry Go down
Arakasu
Student Akademii



Male Liczba postów : 9
Wiek : 31

Ulubione anime Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime Icon_minitimePią 10 Kwi 2009, 22:00

Wszystko to manga



Tenjou Tenge - Ecchi więc nie każdemu musi się spodobać, ale walki są dosyć ciekawe. Szczerze polecam tylko czemu w Polsce tak mało fanów tej mangi jest tego nie wiem...

Bakuman - Manga o mandze(xD) autorzy znani Ohba & Obata(wiadomo DN) kreska jednak gorsza niż w DN. Relacje miedzy głównym bohaterem a jego "dziewczyna" dziwne ale ciekawe. Manga nie każdemu się spodoba. Raczej dla osób które nudzi już shonen.

Gantz - Bardzo krwawe ale godne polecania, dziwne bronie porypani kosmici, głupie stroje. Lecz wszystko razem wygląda świetnie. Nie polecam młodym osobom xD

Psyren - Ostatnio moje pierwsze miejsce na liście no może oprócz DN którego wątpię, że coś pobije. Podróże w czasie, dziwne potwory, czarny scenariusz przyszłej ziemi. Wszystko fajnie ale trochę jedzie plagiatem ale całość bardzo ciekawa

DN - Mój nr.1 mam wszystkie tomy mogę czytać na okrągło

Naruto - Pain trochę inny niż się spodziewałem wolałem, go tego tajemniczego. Ciągła gatka o bólu aż mi się nie dobrze robi... Spaczony umysł w stylu golluma w LotR. Więcej nie będe mówił. Nie uważam Naruto za najlepszej pozycji po prostu.

Jeszcze może 666 satan, claymore, fairy tail ale nie jestem do tego przekonany za bardzo



Ja widzę wszystko głównie shonen. Mi to już się znudziło. "Wybielacz"(bleach) jest do niczego wg. mnie autor się ie popisuje wszystko przewidywalne... i dlatego nie znalazł się na mojej liście.

Mangę którą mogę polecić z czystym sumieniem wam jest jedynie Psyren(polskie skany wydaje UW więc można przy okazji zacząć lecz jest tam tylko od 12 chaptera. [url]manga-lib.pl[/url](tutaj macie wszystkie)


Wszystki tytuły można znaleźć na [url]manga-lib.pl[/url] oczywiście wymienione przezemnie
Powrót do góry Go down
skrzyniu122
Student Akademii
skrzyniu122


Liczba postów : 64
Wiek : 29

Karta Postaci
:
Ulubione anime Left_bar_bleue150/150Ulubione anime Empty_bar_bleue  (150/150)
PC:
Ulubione anime Left_bar_bleue225/225Ulubione anime Empty_bar_bleue  (225/225)

Ulubione anime Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime Icon_minitimeWto 14 Kwi 2009, 20:58

dla mnie najleprze jest:.. a może od końca by narobić napięciaxD

-no to na końcu dam pokemony... nudne jak telenowela ale jak byłem mały to się oglądało( teraz są jakieś znowu wersje ale o ile mnie pamięć nie myli to nie kończą jednej wersji)

- następne w kolejności to death note ( o guście sie nie dyskutuje;p) jakoś mnie nie wciągnęło

- następnie jest one piece(oglądam czasem ale kreska itp. nie dla mnie)
dobra czas na coś poważnego;)

- d.n. Angel. mało odcinków ale mają w sobie to coś.. nie czytałem mangi ale anime to cudeńko.

- naruto shippuuden (mówie shipp. bo jakoś teraz jest gorsze od kiedy mange zacząłem czytać, i jeszcze te fillery;/)

- d.gray.man fajne ale. w głupim jescu ucieli;/

- bleach. to jest to co kocham. świetna kreska, bajka fabuła. ale czegoś mu brakuje

- full metal alchemist!! genialna fabuła piękne odcinki(mangi nie czytałem) tyle że krótkie
i finałowa trójka!

nr3. to naruto. powaga i zabawa fabuła, kreska nie za dobra. i jeszcze genialne teksty tłumaczy:)

nr2. choć nie wiem czy nie powinno być nr1 saint seya (chyba tak się to pisze po polsku: rycerze zodiaku) bohaterscy rycerze brązu bronią w pocie czoła ateny. piękna fabuła grafika i to czego się nie da opisać słowami.( czy będzie zeus i koniec hadesu?)

i 1st!!! dragon ball wszystkie wersie. nic dodać nic ująć. humor powaga, dla dzieci i dorosłych każdy zrozumie. Potrafi dać to czego inne nie dają. mają to czego inne nie mają jest najlepsze!!! (choć gt to już była lekka telenowela). właśnie wie ktoś czy wyjdzie coś takiego jak af?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ulubione anime Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ulubione anime
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ulubione Dowcipy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Gairo PBF :: Off-Top :: Manga i Anime-
Skocz do: