Znakomita mechanika, Mistrzowie Gry i fabuła bez kanonicznych postaci.
 
IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Klan Nanaya

Go down 
AutorWiadomość
Takumi Ichimonji
Student Akademii
avatar

Male Liczba postów : 76
Wiek : 28

Karta Postaci
:
100/100  (100/100)
PC:
195/195  (195/195)

PisanieTemat: Klan Nanaya   Nie 05 Kwi 2009, 20:36

Opis:
Klan Nanaya był klanem zabójców, najlepszych z najlepszych, podobno nie było nadziei dla ich ofiary, czy to był cywil, shinobi czy chociażby Kage. Z ich usług dawniej korzystali wszyscy... Teraz informacje o klanie można znaleźć w Zakazanych Zwojach. Podobno posiadali Chokushi no Magan, oczy, które "uśmiercały", cokolwiek to może znaczyć, jednak ich użytkownicy mogli się równiać z posiadaczami Rinnengana. W dzisiejszych czasach członków klanu Nanaya raczej się nie spotka na ulicy. Sam klan stracił na znaczeniu kilkaset lat temu, a informacje o nim wymazano.

Zalety:
Każdy członek na początku otrzymuje Wyczucie za darmo. Wszystkie jego umiejętności są zdobywane automatycznie po osiągnięciu wymagań.

Cechy członków:
Członkowie klanu najczęściej posiadają czarne włosy oraz szare oczy, chociaż nie jest to jakaś obowiązująca dla każdego reguła. Ich ciała są trochę gorzej zbudowane od reszty ludzi, za to są bardziej giętcy i szybcy. Charakter mają różny, w zależności od miejsca, w którym się wychowali, ale czasem mogą czuć żądzę krwi, która może wzrastać wraz z czasem. Mają dziwny związek z bronią sieczną, lubią się nią posługiwać we wszystkich działaniach. Z reguły walczą krótkimi, typu kunai lub nóż, ale nie przeszkadza im katana lub miecz. Posługują się przede wszystkim Taijutsu, chociaż najczęściej łączą go z Ninjutsu lub/i Genjutsu. Oprócz tego często odczuwają żądzę krwi, jednak czy jej się poddadzą czy nie to od nich zależy, wraz z rozwojem jednak doujutsu jest ona coraz silniejsza.

Cechy:
Kyoukouchi
Krew Nanaya jest niezwykle silna i Kekke Genkai jest coraz potężniejsze nawet, jeśli się tego nie trenuje. Nie zależy to również od woli. Co rok członek klanu dostaje +2 do doujutsu.
Wymagania: Na starcie

Kirayobigoe
Członkowie klanu Nanaya są zabójcami z krwi i kości, choćby wychowywali się w najlepszych, pacyfistycznych kierunkach, to nie zaprzeczą własnej przeszłości. Zabójca w nich w końcu da o sobie znać, co może się objawić tym, że nagle zacznie mordować w sposób perfekcyjny, z niewiarygodną wprawą.
Specjalne: Kiedy zabójca budzi się, wszystkie statystyki wzrastają dwukrotnie. Może to nastąpić w czasie prawdziwego zagrożenia życia lub poddaniu się żądzy krwi całkowicie. Zabójca zna położenie punktów witalnych.
Możliwość opanowania zabójcy, tylko wtedy, kiedy się albo stanie nim samym albo zaakceptuje żądzę krwi.
Po opanowaniu statystyki wzrastają o 50% na stale.

Kekke Genkai:

Jizoku tatakai
Prawdziwi zabójcy, w tym członkowie klanu Nanaya, potrafią na chwilę oszukać ciało, przez co dłużej walczyć, nawet mimo krytycznych ran. Ta umiejętność więc się często przydaje w czasie dłuższych bitew.
Typ: Kekke Genkai
Koszt: Nie dotyczy
Wymagania: Doujutsu 70
Koszt techniki: 5 PT
Ranga Techniki: A
Specjalne: Pozwala na walkę, póki ciało nie będzie naprawdę ciężko ranne (przy -50% żyć) lub nie otrzyma się zabójczych ran.

Shiteikou
Po osiągnięciu Chokushigana członek klanu staje się bliższy koncepcji "prawdziwej śmierci". Pozwala to uniknąć śmierci, zarówno spowodowanej technikami, które uśmiercają, jak i śmierci przez olbrzymie obrażenia. Oczywiście, szanse są mierne, jednak lepsze niż żadne.
Typ: Kekke Genkai
Koszt: Nie dotyczy
Wymagania: aktywacja Chokushigan, Doujutsu 70
Koszt techniki: 1 PT
Ranga Techniki: A
Specjalne: 25% szans na zniwelowanie techniki sprowadzającej śmierć oraz uniknięcia śmiertelnych obrażeń. W drugim przypadku nieważne od siły techniki zawsze zostanie 10 PŻ do śmierci.

Kirahonnou
W pewnym momencie członek klanu zyskuje coś w stylu szóstego zmysłu, co pozwala mu ustrzec się przed niebezpieczeństwem nawet wtedy, jeśli o nim nic nie wiadomo. Po prostu każdy zabójca musi czasem poradzić sobie bez pięciu zmysłów. Pozwala również lepiej walczyć.
Typ: Kekke Genkai
Koszt Chakry: nie dotyczy, pasywna
Wymagania: Doujutsu 40/80, inteligencja 25
Koszt techniki: 5 PT
Ranga Techniki: B
Specjalne: Wykrywanie zagrożeń, o 10%/30% zwiększona szansa uniku i trafienia, wyostrza Wyczucie

Chokushigan

Legendarne oczy, o których niewielu słyszało, a zaledwie kilka osób wie coś o nich. Są one najpotężniejszym atutem klanu Nanaya, zdobyć je jednak bardzo trudno, trzeba znaleźć się w sytuacji naprawdę bliskiej śmierci. Pozwalają one na "dostrzeżeniu śmierci rzeczy" w postaci linii i punktów. Otóż śmierć nie jest czymś, co przybywa, a tym, co jest wpisane od momentu stworzenia. Normalne oczy nie mogą tego dostrzec, lecz Chokushgan wraz z mózgiem członka klanu po przebyciu doświadczenia bliskiego śmierci zaczynają rozumieć jej koncepcję. Wtedy można powiedzieć o "aktywacji". Tylko członkowie klanu mogą wchodzić w interakcje z liniamii i punktami.
Typ: Kekke Genkai
Koszt: Na stałe -5 do Chakry i Wytrzymałości/stała aktywacja
Wymagania: Doujutsu 20, Kontrola Chakry 20, trzeba przeżyć utratę min. 195% PŻ, 50% szans na aktywację
Koszt techniki: 3 PT
Ranga oczów: S
Specjalne:
Aktywują się automatycznie po spełnieniu wymagań (po pierwszym przebudzeniu ze stanu bliskiego śmierci)
Nie można ich zdezaktywować. Żeby je zablokować, to trzeba użyć odpowiednich narzędzi. Od 20 do 40 doujutsu wystarczą zwykłe okulary. Od 41 do 90 potrzebne są specjalne szkła, które blokują techniki oczne. Od 91 wzyż oczy wymagają zakrycia specjalnym bandażem z potężnymi pieczęciami blokującymi Kekke Genkai. Bez tego nawet zamknięcie lub utrata oczu nie sprawią, że przestanie się widzieć linie i punkty...


Umiejętności związane z Chokushi no Magan
Shisen
"Czas śmierci" , można powiedzieć sama "śmierć, widać ją w postaci czerwono-czarnych linii na różnych obiektach. Linie te można przeciąć dowolnym ostrym przedmiotem. Kiedy zostanie przecięta, to pęka wzdłuż rzeczy. Omija to wszelkie osłony i pancerze, twardość również jest nieważna. Odcięte w ten sposób części nie mogą być już w żaden sposób przyłączone do wcześniejszych, chyba że cięcie nie było celne i uszkodziło tylko trochę linii. Zasięgiem linii są objęte wszystkie obiekty, nawet nieżywe (nawet posiadają ich więcej niż normalnie człowiek, u którego linie przede wszystkim przechodzą przez witalne punkty).

Sabetsushi
Oczywiście, każda śmierć jest inna, także każde linie (i punkty) się od siebie różnią. Czasami większymi szczegółami, czasami mniejszymi. Jednak Chokushi no Magan potrafią automatycznie rozróżnić między sobą linie (jak i punkty).
Rozróżniać można od Doujutsu 40
Po osiągnięciu tej umiejętności można uśmiercać rzeczy "wewnątrz" innych rzeczy (truciznę płynącą w człowieku, niektóre organy, a nawet demona bez zabicia człowieka niosącego go, ale to wymaga przynajmniej jego połowicznego wyzwolenia)


Shiten

O ile linie są "czasem śmierci" i miejscem, gdzie przedmioty "łatwo umierają", to punkt jest "samą śmiercią". Punkt jest często spoiwem między liniami, ma ten sam kolor co one. Przebicie go oznacza, że obiekt dosłownie ginie, bez żadnej przyczyny, zostaje wymazany z egzystencji. W przypadku żywych lub poruszających się rzeczy organizm zostaje zatrzymany. Śmierć może nie jest natychmiastowa w każdym przypadku, najwytrzymalsi potrafią kilka minut żyć nawet bez bijącego serca, ale jest ostateczna, nawet najpotężniejsze techniki nie mogą jej odwrócić. W przypadku zaś budynków, kamieni itd. wszystkie linie zostają przecięte, kosztuje to jednak50 PŻ (po osiągnięciu doujutsu 100 kosztuje tylko 25 PŻ).
Punkty można zacząć widzieć od Doujutsu 60

Przejrzenie Genjutsu
Genjutsu jest tworem, który nie ma ani linii, ani punktów. W takim razie łatwo używając Chokushi no Magan zorientować się, że Genjutsu to Genjutsu.

Rozpoznanie śmiertelnych ran

Kiedy coś żywego zostaje śmiertelnie ranne, z powodu tego, że martwe obiekty posiadają więcej linii, to można spostrzec, czy linie się "rozprzestrzeniają" i bez problemu zorientować się, czy warto ratować życie rannego.


[b]Ograniczone widzenie w ciemnościach

Nieważne jakie ciemności panowały, linie i punkty są wciąż widoczne. Oczywiście, ciężko rozpoznać, co się dzieje, jednak bez wątpienia lepsze to niż nic nie widzieć.

Styl walki:
Choubi Hassen
Styl walki Nanaya z Chokushigan lub bez niego, każdy członek ma go "wpisany" w geny, używany przez nich. Linie, mimo że efekt ich przecięcia był zabójczy, to jednak linie i punkty ciężko trafić. Są co prawda dobrze widoczne, ale i tak w walce cięcia w linie i pchnięcie w punkt jest znacznie utrudnione. Dlatego opracowano ten styl. O ile na obiektach nieożywionych linie są w różnych miejscach, to wśród ludzi można dostrzec pewne podobieństwa. Zwłaszcza, że sporo z nich przechodzi przez witalne punkty. Styl polega na szybkim przemieszczaniu się i cięciu w linie lub pchnięciu w punkt. W przypadku braku aktywacji Chokushi polega na atakowaniu witalnych punktów.
Typ: Kekke Genkai
Koszt: 50 Chakry
Wymagania: Doujutsu 50, siła 30, celność 50, szybkość 50, taijutsu 60, ostra broń, znajomość punktów witalnych/aktywacja Chokushi no Magan
Koszt techniki: 7 PT
Ranga techniki: A
Specjalne: siła +10%, szybkość*2, celność*2, zwiększona skuteczność uników i szybkość uderzeń o 50%Ciąg dalszy (historyja, techniki i poprawki, o których zapomniałem) nastąpi


Ostatnio zmieniony przez Takumi Ichimonji dnia Nie 10 Maj 2009, 10:19, w całości zmieniany 25 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aoitsuna
Student Akademii
avatar

Liczba postów : 152

Karta Postaci
:
60/130  (60/130)
PC:
80/210  (80/210)

PisanieTemat: Re: Klan Nanaya   Nie 05 Kwi 2009, 20:46

Akcept.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zabor
Student Akademii
avatar

Male Liczba postów : 228
Wiek : 27

Karta Postaci
:
135/170  (135/170)
PC:
110/240  (110/240)

PisanieTemat: Re: Klan Nanaya   Nie 05 Kwi 2009, 21:18

Akcept ale coś mnie wkurza czemu wszyscy zawsze oczy biorą do Kakai Genkai (Wiem sam wziąłem ale w końcu Uchiha jestem) Trochę inwencji fajne kakei miał Kinimaru, albo ten typek co na początku mangi występował z tym lodem.. No kozackie po prostu a tu zawsze oczy dobra nie będę się denerwować, w końcu to twoja postać i twój klan tylko szkoda że konoha....
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten
Student Akademii
avatar

Male Liczba postów : 281
Wiek : 26

Karta Postaci
:
165/170  (165/170)
PC:
220/220  (220/220)

PisanieTemat: Re: Klan Nanaya   Pon 06 Kwi 2009, 16:10

Co rok automatycznie +5 do siły, celności, szybkości, wytrzymałości, chakry i taijutsu - o wiele wiele za dobre, to by oznaczało, że każdy żyjący powyżej 30 lat od opanowania techniki z tego klanu ma już poziom kage, a nawet wyższy - nawet jeśli przez całe życie tylko się obija. Najlepiej nie próbuj zmieniać tej techniki, tylko ją wywal, klan i tak już jest silny.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://gairo.power-rpg.com
Zabor
Student Akademii
avatar

Male Liczba postów : 228
Wiek : 27

Karta Postaci
:
135/170  (135/170)
PC:
110/240  (110/240)

PisanieTemat: Re: Klan Nanaya   Pon 06 Kwi 2009, 16:14

Ja tam tylko zobaczyłem że co rok +1 do doujutsu (chyba tak się pisze), ale hmm... jeśli cos przeoczyłem to przepraszam.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takumi Ichimonji
Student Akademii
avatar

Male Liczba postów : 76
Wiek : 28

Karta Postaci
:
100/100  (100/100)
PC:
195/195  (195/195)

PisanieTemat: Re: Klan Nanaya   Pon 06 Kwi 2009, 18:01

Oki editnąłem (rzeczywiście lekka przesada, chociaż mi się wydawało, że napisałem +2 O_o), zmieniłem także odrobinę część także. Ciąg dalszy jeszcze nastąpi (kiedy sobie przypomnę, co właściwie miałem zrobić)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aoitsuna
Student Akademii
avatar

Liczba postów : 152

Karta Postaci
:
60/130  (60/130)
PC:
80/210  (80/210)

PisanieTemat: Re: Klan Nanaya   Pon 06 Kwi 2009, 20:01

Ale tu hcodziło o rok w reealu, czyli nie taka imba.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten
Student Akademii
avatar

Male Liczba postów : 281
Wiek : 26

Karta Postaci
:
165/170  (165/170)
PC:
220/220  (220/220)

PisanieTemat: Re: Klan Nanaya   Pon 06 Kwi 2009, 20:57

Nie może chodzić o rok w realu, bo to wtedy wychodzi totalna głupota. Gra nie ma ŻADNEGO powiązania ze światem rzeczywistym.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://gairo.power-rpg.com
Zabor
Student Akademii
avatar

Male Liczba postów : 228
Wiek : 27

Karta Postaci
:
135/170  (135/170)
PC:
110/240  (110/240)

PisanieTemat: Re: Klan Nanaya   Pon 06 Kwi 2009, 22:09

Rok w realu rok w realu to może być nawet 20 lat w grze....
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takumi Ichimonji
Student Akademii
avatar

Male Liczba postów : 76
Wiek : 28

Karta Postaci
:
100/100  (100/100)
PC:
195/195  (195/195)

PisanieTemat: Re: Klan Nanaya   Nie 10 Maj 2009, 10:17

Historia:
Początków klanu Nanaya należy szukać w czasach pierwszych shinobich, kiedy jeszcze nie byli oni aż tak znani, jeszcze rozwijano wiedzę o ninjutsu, taijutsu, genjutsu i chakrze. Oczywiście, najpierw trzeba zajrzeć do Zakazanych Zwojów, ponieważ tylko w nich coś pisze o nim, dlatego że został całkowicie wymazany, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Jedyny w miarę obiektywny dokument, który przetrwał do naszych czasów, jest to anonimowa kronika z Kiri-gakure, rozdział o zabójstwie drugiego Mizukage oraz Setsunie Nanaya. Należała do Kiri-Gakure i była założycielką i matką klanu Nanaya, jednego z najsilniejszych klanów zabójców. Tak brzmiał jego fragment:
"... otóż jeślibyśmy cofnęli się do przyczyn zabójstwa... Musimy szczególnie spojrzeć na postać Setsuny Nanaya. Była ona jednym z pierwszych shinobi, ranga, jak wielu z pierwszych, jounin, córką Shina i Minako. Specjalizowała się w Taijutsu, szczególnie w walce nożem. Używała także katany, ale rzadziej. Jej poziom chakry był dosyć wysoki, jednak bywali lepsi od niej... W wieku 24 lat wyszła za Inazume Hieri, który był również jouninem, bez jednak jakieś wyraźnej specjalizacji, ale był ważniejszy w wiosce. Rzecz zaczęła się właściwie od wyboru nowego Mizukage. Poprzedni sprawił, że Wioska zaczęła się mocno rozwijać, ale tamten chciał więcej. Był świetnym, wszechstronnie utalentowanym shinobi, jednak miał okrutne metody. Jego motto brzmiało: "Cel uświęca środki". Zaczął więc przekształcać Wioskę, która zajmowała się różnymi sprawami, w siedlisko zabójców. Pierwsze co zrobił to zmienił metody nauczania w Akademii. Wcześniej uczono ogólnej sztuki shinobi, różnorodnych jutsu itd. Po reformach kładła nacisk na konkurencyjność wśród uczniów, sztukę przetrwania, brutalność oraz, co najważniejsze, zabijania z zimną krwią... Uczynił jeszcze wiele zmian, ale ta była najważniejsza, przynajmniej dla jego życia i późniejszego losu. Otóż Setsuna Nanaya była nauczycielką shinobi. I jedną z niewielu, która odważyła się sprzeciwić Mizukage. Oświadczyła, że nie będzie stosować proponowanych przez niego metod i złożyła wymówienie ze swojej funkcji. Nikt nie przypuszczał, że zostanie to wykorzystane przeciwko niej. Kiedy powracała do domu, zastała dwójkę zamaskowanych osobników. O nic jednak nie mogła się zapytać, ponieważ w następnej sekundzie została ogłuszona... Zabrano ją do więzienia, jak wielu przeciwników nowego Mizukage. Kiedy się ocknęła, to Mizukage przyszedł i zapytał się, czy będzie pracować z nim, czy chce zostać oskarżona o zdradę. Ale Setsuna nie była kimś, kto zdradza własne przekonania. Odmówiła jakiejkolwiek współpracy, jeśli metody pozostaną brutalne jak były. Mizukage się wściekł i prawie śmiertelnie wyniszczył Setsunę. Prawie. Tylko on, dzięki niezliczonym misjom oraz "Proroctwu Przeznaczenia" o jej zdolnościach. Byłoby niepomierną stratą ją zabijać... Pewnie chcecie wiedzieć, co to jest "Proroctwo Przeznaczenia". To jest przepowiednia, jedna z najstarszych i najdłuższych, chociaż wszystkie jej wydarzenia dawno się spełniły. Nigdy się nie myliło. Konkretnie interesuje nas fragment, że "... Kiedy Pierwszy w Mgle się rozpłynie, wtedy mglista kobieta z Siedmiu Nocy poskromi Boga Śmierci i stanie się nim, zabierając duszę każdego, kto jej się sprzeciwi. Nikt nie ucieknie przed jej spojrzeniem, zimnym jak lód. Jej wrogowie będą zniszczeni." Jak się domyślił, że to ona jest kobietą z proroctwa? Po jej nożu, Nanatsu Yoru. Ona jedyna używała tej nazwy do broni. Nikt inny jej nie nadał w wiosce. Chronologia się zgadzała. To wiedział Mizukage, jesteśmy o tym pewni. Ale chyba w to niezbyt wierzył, chociaż dotychczas proroctwa się spełniały. Postanowił więc na wszelki wypadek sprawdzić samą Setsunę. Odesłał ją do nowo wybudowanego tajnego laboratorium, gdzie prowadzono eksperymenty, których nikt nie odważyłby się dokonać. Nie wiadomo wiele z tego okresu, ale możemy przypuszczać, że Setsuna była poddawana najróżniejszym testom, które męczyły jej ciało i ducha. Jednak przetrwała cały rok, aż do zniszczenia laboratorium, którego sama dokonała. Jak to się stało? Z analizy raportu o zniszczeniu wynika, że została ona poddana eksperymentowi, który polegał na sprawdzeniu, czy rzeczywiście mogła poskromić Boga Śmierci. Trójka naukowców przyzwała go przed oblicze Setsuny. Oczywiście, Bóg Śmierci nie chciał się podporządkować, ale kiedy zaatakował Setsunę, to zatrzymał się przed nią. Szepnął do niej parę słów, po czym rozpłynął się. Wszyscy byli rozczarowani. Już miano ogłosić niepowodzenie, lecz zauważono u Setsuny zmianę. Miała... Piękne, irysowe oczy. Patrzyły z niejaką żądzą mordu na naukowców. I wtedy się zaczęło. Używając swoich pazurów przecięła kajdany, które więziły jej ręce, wzbudzając we wszystkich konsternację. One były wykonane ze stali i w dodatku wzmocnione pieczęciami. Niemożliwe, żeby jakakolwiek osoba, nieważne jak silna, mogła je przerwać. Jednak to się stało. Zaczęła iść w kierunku naukowców, którzy już dawno wezwali ochronę. Ona jednak, zanim udało im się użyć jakiejś techniki, znikła im z oczu. Nagle jeden ze strażników został dosłownie przecięty na pół. Zmarł, zanim się zorientował, co się stało. Podobnie stało się z drugim. Reszta zaczęła się wycofywać, szukając zabójcy. I zauważyli ją. Setsunę, z ukradzionym kunaiem w dłoni. Irysowe oczy patrzyły na nich. Jeden z ochroniarzy, jounin, dowódca zmiany, nie dał się zaskoczyć i zaatakował techniką Daibakufu. Olbrzymia fala zmierzała do Setsuny, która stała w miejscu, jakby się nie przejmowała. Jednak pół sekundy przed uderzeniem cięła kunaiem... I cała woda rozeszła się, jakby techniki nikt nie użył. Wtedy wszyscy wpadli w panikę... Kilku naukowcom udało się uciec, dzięki czemu mogli zdać raport. Mizukage był zaniepokojony tymi wydarzeniami. Miał bardzo złe przeczucia, które sprawdziły się następnego dnia. Został znaleziony w swoim biurze... Rozdzielony na 17 części, które były rozwalone po całym pokoju. Jounin, który to zauważył, zemdlał z przerażenia... Nad ciałem stała Setsuna, która ze swoim nożem Nanatsu Yoru powiedziała "Należalo mu się." Po czym znikła na zawsze z Kiri-gakure, podobnie jak jej mąż, który był dotychczas uwięziony jak ona. Wkrótce potem wybrano nowego Mizukage. Po długim badaniu zrozumiano, jaką miała moc. To był Chokushigan... Oczy, które dorównywały Rinnenganowi. Dużo jeszcze można by mówić o dalszych losach Setsuny, przejdźmy jednak do..."
Tyle z anonimowych kronik. Dalsze losy Setsuny nie są zbytnio znane. Z mężem wiodła samotne życie, wypełniając zlecone jej zadania. Byli podziwiani i jednocześnie panicznie się ich bano. Wtedy Chokushigan był jeszcze potężny. Te irysowe oczy pozwalały widzieć śmierć i w dodatku ją realizować. Można było zabić wszystko, od ludzi, roślin, poprzez budynki, choroby, trucizny, skończywszy na technikach ninjutsu i genjutsu oraz myślach. Również możliwa była jego kontrola do ograniczonego poziomu. Idealny do zabójstw. Setsuna szybko zrobiła karierę jako najlepsza zabójczyni na świecie, zabijała jednak tylko tych, których chciała, nie była bezduszną morderczynią. Jednak w trzecim pokoleniu się to lekko zmieniło. Wtedy rodzina Nanaya stworzyła klan z Ieyasu na czele. Wtedy Chokushigan, z związku z nieustannym mieszaniem się krwi, również się zmienił odrobinę. Już nie był koloru irysów, tylko niebieski. Nie można było także uśmiercać tego, czego nie można było dotknąć oraz stracono nad nim kontrolę, a warunki jego zdobycia były arcytrudne, jednak wciąż był potężny. W krótkim czasie Nanaya stali się najpotężniejszym klanem zabójców. Jednak przetrwali tylko sto lat, zanim znikli z powierzchni ziemi. Mówi się, że wszystkie wioski sprzymierzyły się ze sobą i wybiły każdego członka, a informacje o klanie wymazano technikami. Ale prawdopodobnie wciąż ktoś mógł przetrwać...


WIELKA AKTUALIZACJA!! PRZECZYTAĆ JESZCZE RAZ TECHNIKI!!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Klan Nanaya   

Powrót do góry Go down
 
Klan Nanaya
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Gairo PBF :: Encyklopedia Jutsu :: Klany-
Skocz do: